Osrednja vsebina

odpri

zapri

Prikaz za slabovidne
Zapri
Telefon
Pokličite nas
+ 386 7 466 05 17
Email
Pišite nam
vodnik@pmb.si

VODSTVO IN UPRAVA

Alenka Černelič Krošelj, direktorica (07) 466 05 02
031 342 252
alenka.cernelic.kroselj@pmb.si
Jelena Kostevc, računovodkinja, poslovna sekretarka (07) 466 05 11 uprava@pmb.si
Nataša Bogovič, poslovna sekretarka (07) 466 05 16 projekti@pmb.si
Ana Selan, računovodkinja (07) 466 05 11 ana.selan@pmb.si

KUSTODIATI

   
ODDELEK ZA ARHEOLOGIJO
Jana Puhar, muzejska svetovalka (07) 466 05 07 jana.puhar@pmb.si
ODDELEK ZA ETNOLOGIJO
Stanka Glogovič, kustosinja (07) 466 05 03 stanka.glogovic@pmb.si
ODDELEK ZA ZGODOVINO
Mihaela Kovačič, kustosinja (07) 466 05 03 mihaela.kovacic@pmb.si
ODDELEK ZA UMETNOSTNO ZGODOVINO
Andrejka Vabič Nose, višja kustosinja (07) 466 05 04 andrejka.vabic.nose@pmb.si

SLUŽBA ZA KOMUNICIRANJE IN IZOBRAŽEVANJE

Andreja Matijevc, koordinatorka in organizatorka kulturnih programov (07) 466 05 19
051 627 415
andreja.matijevc@pmb.si
Boštjan Kolar, kustos pedagog (07) 466 05 18 bostjan.kolar@pmb.si
Anja Zagode, koordinatorka in organizatorka kulturnih programov 040 671 118 anja.zagode@pmb.si
Andrej Ivanšek, muzejski vodnik (07) 466 05 17 vodnik@pmb.si
Petra Karalić, muzejska sodelavka (07) 466 05 17 pedagog@pmb.si
Maja Baškovč, muzejska vodnica (07) 466 05 17 maja.baskovc@pmb.si
mag. Petra Štaleker Devčić, kustosinja (mirovalna pravica Ministrstva za zunanje zadeve)    

KONSERVATORSKO-RESTAVRATORSKI ODDELEK

Nives Slemenšek, konservatorka-restavratorka (07) 466 05 13 nives.slemensek@pmb.si
Rok Verstovšek Tanšek, konservatorsko-restavratorski sodelavec (07) 466 05 13 krdelavnica@pmb.si

TEHNIČNO VZDRŽEVALNI ODDELEK

Natalija Zajc, muzejska tehnica (07) 466 05 11 natalija.zajc@pmb.si
Darko Račečič, oskrbnik (07) 466 05 13
031 336 714
tehnika@pmb.si
Jana Rožman, muzejska tehnica (07) 466 05 11  
Branka Strgar Kostadinovski, oskrbnica (07) 466 05 11  
 
                      
×

KOŠARICA

ŽELIM NA BLAGAJNO
NAZAJ K NAKUPOVANJU
×
×

Prikaz za slepe in slabovidne

Pomanjšaj velikost pisave (-) Povečaj velikost pisave (+)

Barva ozadja in pisave

Izključi prikaz za slabovidne ×


Izjava o dostopnosti